Page 59

PIT Hegn Katalog 2015

59 Jim Møller Larsen Salg og montage jim@pithegn.dk Kim M. Rasmussen Salg og indkøb kim@pithegn.dk Sebastian R. Winther Lager og logistik lager@pithegn.dk Ole Petersen Salg ole@pithegn.dk Niels Kildelund Salg og administration niels@pithegn.dk Lissi Ingemann Indehaver lissi@pithegn.dk Bo Rasmussen Økonomi og administration bo@pithegn.dk Jesper Hillemann Adm. direktør og Indehaver jesper@pithegn.dk Palle Ingemann Indehaver palle@pithegn.dk Thomas Lindevang Salg thomas@pithegn.dk Team Ringe: - sikrer dine værdier Tlf. 6225 1254 - info@pithegn.dk


PIT Hegn Katalog 2015
To see the actual publication please follow the link above